ISBN: 978-966-416-463-1
Рік: 2016

Перегляди: 1366

  / 0
- +  

Опис

Написано

Ця книга про таку чисту і прекрасну духовну якість людини і всього живого, як ЛЮБОВ.         

Запрошуємо читати цю книгу всіх, щоб знати і мати можливості бачити прояви цієї якості - це можливість відчувати свою наповненість цією якістю, це про вміння творити цю якість, це про щастя вміти її дарувати іншим на шляху, який називається життям. Це шанс реалізувати себе, як люблячого і любимого. Маємо велику надію на Вас, читачу, у творенні позитивних енергій після прочитання для засіву між собою на теренах України і у Всесвіті любові, щастя, радості, миру, злагоди і доброти. А далі воля Ваша.

 Праця написана для пізнання суті цієї невидимої і водночас великої якості конкретною людиною сьогодні для себе і людства, а майбутнім поколінням для усвідомлення як частинки істини і за частинку нашого і їх життя-буття. Життя це тіло всіх духовних енергій, а любов – це його кров і вся кровоносна система. Збагачена любов позитивом, як кров киснем; непроявлена любов, яку закрили негативні прояви реального життя, хоча її суть від цього не змінилася і вона все одно є присутньою в нашому житті, як та кров насичена вуглекислим газоми, шлаками, яка йде по судинах для очищення і насичення киснем, то так і любов із дня в день, прямуючи дорогами життя забрудньється, а потім усвідомлено очищується і виграє всіма барвами і гранями, наповнюючи нас і оточуючий простір. Сама її багатогранність манить нас і сьогодні до пізнання своєї суті, а також до пізнання її ролі у Всесвіті і її ролі в нашому житті.

Достеменно відомо, що слова не можуть навчити — вчить нас тільки життя через наше їх сприйняття і відчуття їх наповненості тим змістом, який нам подобається. Але слова виконують подібну функцію в житті людей, як гроші, тобто допомогають обміну різних видів енергії. Вони допомогають спілкуватися людям і в цьому їх основне призначення. Людство навчилось певні дії по одинаковому смисловому наповненню, по одинакових проявах давати цим діям, предметам назви. І ці назви допомогають людям спілкуватися. І все-таки перед нами книга слів, неординарних слів, і зараз ми готовимось їх про­читати... Слів, які неймовірно расширюють наші можливості і будуть формувати нові, позитивні філіграні любові; формувати впевненість у можливістях любити, вміти приймати її в наш спосіб життя.

Знання про облаштування способів життя людства є і ними послуговується невелика частина суспільства. Однак значна частина людства цими знаннями не цікавиться і не бажає їх вивчати і застосовувати. Так ці знання вийшли з обиходу в середовищі людському. Це сприяло деградації людського суспільства. Все ж ми відзначимо, що появляються можливості для вивчення цих знань. Цьому допоможуть тексти цих книг.

 В більшості матеріалів ми розглядаємо позитивні і благі приклади, але слід знати і негативні, бо вони з одного порядку, коли ми живемо усвідомлено, то ми бачимо і відчуваємо дію тих і інших. Коли ж ми живемо в страсті, то ми рідко розуміємо прохання про усвідомленість і рідко хочемо знати про те, як жити благочестиво, і рідко цього вчимося. Ті що живуть в невіданні, то знаємо, що наскільки часто Сущий звертається до них узріти і просить прийняти життя благочестиво. Це ми бачимо з дій і слів Ісуса Христа, зокрема з його ключової фрази, що він прийшов до грішників, щоб саме їм допомогати. Ми знаємо, що це основна маса людства (більше 90%). Ці люди в устремлінні пошуку щастя, умиротворення, благ духовних і матеріальних свідомо чи не свідомо скоюють помилки. І саме Ісус Христос вказував на прояви цих помилок і причини їх появи в людському середовищі. В них є для цього час і є спонукальні умови. Знаємо, що Сущий дає всім одинакові умови протягом життя для духовного розвитку, незалежно в якому стані ми знаходимося: благості, пристрасті чи невіданні, бо ці поділи є умовними і визначенні вони для всіх з метою полегшення розуміння своєї суті. Знайте це і шукайте в собі Любов, творіте її, даруйте іншим.

 

Розглядаючи ці питання ми протягом всієї книги запрошуємо сприймати все в житті усвідомлено і це є шляхом надбавання благочестивих якостей. Бо саме завдяки благочестю людина може творити своє життя щасливим. І як ми уже говорили і розуміємо, що одних благочестивих поступів мало, тут необхідно паралельно проводити ті дії, які сприяють духовному, тілесному очищенню і це разом створює умови минування негативних потоків, і в цілому створює умови для усвідомлення своєї місії на планеті.

 

Забудемо поради та відповіді, якщо ми хочемо знайти спосіб поставити своє питання про суть любові. Тільки тоді ми зрозуміємо відповідь. Ми так оточені відповідями, що в цій плутанині майже неможливо знайти справжнє запитання. А справжнє запитання - це ключ. Ми не даємо вам ніякої відповіді. Якщо ви прийшли до нас за відповіддю, то звернулися не за адресою. Ми не даємо жодних методів, способів усвідомлення і розуміння, бачень проявів і відчуттів. Ці слова можуть викликати в вас спрагу до пізнання, а далі все піде само собою. Книга не є вчення з предметної викристилізації проявів любові читаючого, а це запрошення до участі, це натяк на таємницю, що у нас є цілісне внутрішнє духовне, яке збуджує нас до пізнання.

Ви можете утверджуватися в тому, що тут прочитаєте і для цього є два можливих варіанти: або ви були переконані нашими доводами, то це не стане вашим пізнанням; або ви побачили істинність того, що тут написано як факт всередині себе, тобто вони були вже в вас і якщо ви усвідомлюєте, що так воно і є всередині вас, то це знання проходить процес утвердження та довіри. Ми не постачаємо вам ніяких знань - ми просто не випадковий передавач. Ми є необхідні одне одному. Навпаки, коли ви читаєте, то відбувається саме переживання як досвід. 

Ми усвідомлені того, що раз почавши про щось писати, то ми відразу потрапляємо в систему логіки викладу, правил написання та відповідно в світ ідеології, або теології. Про такі речі не можна говорити, бо розповісти неможливо, навчити неможливо. Тільки особисто сприймати, відчувати і усвідомлювати. Не вдаючись до лекцій, а тільки пишемо в тишині і, усвідомлюючи неможливість донесення Знань і розуміючи, що тоді ми не досягли б вас. То наше мовчання не було б зрозуміле, а те, що сталося спілкування при читанні дає можливість дечому увійти у ваше серце, у вашу душу, у ваше життя-буття. Не звертайте занадто багато уваги на те, що написано; не надто концентруйтеся в запам'ятовуванні, а відчувайте між рядків, між пропозицій. І не дарма в перших книгах ми просили читати повільно і лише по кілька сторінок. По-перше, багато ум не міг прийняти і він пручається, по-друге, у нас з'являється можливість робити проміжки в яких ми можемо жити особистим життям, а не з рядків книги. І коли у вас зародиться почуття знайомості тексту і своє більш повне і глибоке розуміння, то це явне мовчання-читання між рядків. Так відбувається довільно з кожним, якщо ми не напружені в читанні. Удачі вам! 

Книга написана для всіх і уклінно просимо після прочитання передавайте іншим для прочитання. І просимо підходити до розуміння тексту, як до свого, бо автор є тільки інструмент при написанні. Такі прохання дуже аргументовані, бо ми знаємо, що, ігноруючи такі підказки і легковажна відмова від прийняття цих знань людством, вже не вперше приводило до зникнення цивілізацій на нашій планеті. Давайте разом вчитися входити в стан любові, вчитися приймати її і вчитися дарувати її в злагоді з собі подібними, Природою і Всесвітом. Захочете - добре. Не захочете - теж добре. Ми бажаємо всім, всім, всім щастя, любові, миру, злагоди, доброти і достатку !!!, бо бачимо потребу в них майже кожним.

 

Читаєте Ви цю книгу теж не випадково, вона направлена Вам Сущим для прочитання, розуміння і сприйняття на прохання Вашої Душі, а якщо ум проявляє незадоволення, проявляючи в нас втому, роздратованість, тимчасову незгоду, то тільки розуміння того, що це для нас прислано цю книгу і ми маємо її прочитати до кінця і тільки таке усвідомлення зможейого умиротворити. Можливо не цей абзац потрібен зараз, а він знаходиться в середині, чи в кінці книги, або ці знання знадобляться тоді, можливо через роки, коли ми не матимемо цієї книги біля себе. Вона вже є духовним нашим провідником по життю, а з метою утвердження в довірі, бо ми зразу ж згадуємо, чи були подібні ситуації в нашому житті, а потім і згадуватимемо про ці рядки, які підтвердять деякі життєві нюанси в майбутньому і таким способом ми набуваємо новий життєвий досвід. Так ми починаємо розуміти, що цю книгу ми захочемо прочитати декілька разів і в цьому стані порадимо прочитати своїм друзям, колегам. Вам захочеться в такому стані поділитися навіть своїм досвідом, відчуттями як своїми – і це є правдою.

 

Ця книга - це те, що відкрилося нам на цьому короткому шляху життя і якщо ці слова зачепили струни Вашої Душі, то нам приємно від цього подвійно. Але спочатку вони окрилили нас, а потім настав період гіркоти пізнання, бо любов у реальному житті потребує додаткової енергії для розуміння природи великого почуття в людському житті-бутті, яка відкрилася нам своїм різнобарв’ям.

Мищасливі, що у нас появилась така можливість: нести людям всього світу цю ейфорію любові, радості, мудрості і духов­ності, яка була дарована нам в стані творчого натхнення і написана для передачі всім. І це буде тим стартом від якого ви вже не відмовитеся – душа прийме ваші дії – і це основне. Про це і написана дана книга. Написання в одному монолозі визначено нами чисто символічно із-за збереження моноліту і збереження обєднавчої функції цієї необмірної, не пізнаної, невловимої, потужної в проявленнях своїх якості, яку ми визначили в слові – ЛЮБОВ.

Хоча наш ум почне продукувати хвилювання, ознаки невпевненості і роздратування аж до такої степені, що у вас появиться бажання закинути цю книгу подалі, чи позбутись її у вигляді подарунку комусь – і це теж буде прекрасно. Якщо ви відчули щось таке, то тепер знаєте, що десь в середині у вас є сильний спротив, породжений минулим гнівом і розчаруваннями на фоні мнимої любові. Виходить, що одна наша частина в уособленні Душі, Совісті і Справедливості хоче всією вашою Душою і всією своєю Любов’ю таких змін, а інша в уособленні життєвого досвіду, суспільних настанов і ума чинитиме спротив.

Заспокойтеся, чи з часом заспокоїтеся і прийде до вас розуміння того, що ця книга попала вам не випадково, чи не випадково ви її подарували в своїй гарячці друзям, щоб потім у спокої була можливість знову її прочитати. Бо любити і бути любимим нікому не заборониш, а тут є шанс на творення такої якості.

Приємної подорожі Вам по рядочках цієї книги – це кора нашого дерева життя; перегортайте сторінки цієї книги і ви самі узрієте квіти свого життя – вони є у кожного; листайте і ви почуєте аромат, який покличе вас ближче підійти до джерела прекрасного відчуття - Любові. Очищайте це джерело, пийте з нього все прекрасне, носіте з нього потребуючим і спраглим.

 

Ми раді зустрічі з Вами і нам приємно спілкуватися з Вами цими словами, цими відчуттями. Вносьте в свою працю творче наповнення; шукайте красиве в людях, в речах, в природі і в їх проявах; не робіть поганого ні собі, ні другим; поважайте себе і інших. Любіте одне одного. Любіте інших, як самих себе. Хай у вашому житті будь який малесенький позитив буде вам в радість на все життя. Знайте, що тільки цими енергіями доброти, любові і миру ми продовжимо своє життя і життя молодших поколінь. Любові, радості у Ваше життя!!!!!!!!!!!!!!!!!!