ISBN: 978-617-601-195-8

Перегляди: 860

  / 0
- +  

Опис

Написано

Ця книга одна з сімнадцяти книг автора і написані вони для тих, хто відчуває душевний неспокій, хто хворіє тілесно; і для тих хто має намір жити в радості життя, в злагоді з усіма і собою; і для тих щасливих і успішних, які мають енергію для нових звершень.

Ці книги написані у формі монологу автора, хоча зовнішня заявка зроблена про умову розмови двох. Ця розмова віртуальна для бажаючого пошуку в пізнанні себе і оточуючого середовища. Таке викладення думки автора у вигляді монологу присутня в будь яких монологах.

Книга буде для вас нелегким читанням, але устремління до кращого і спокійні розмірковування над текстом поєднанні зі своїми знаннями будуть виправдані.

Якщо помічаєте в книзі повторення, то це означає, що ми можемо знайти нові подробиці, або як підказку на застосування маловживані діяння в нашому житті для пошуку істини. Не нагромадження слів, але ритм звуку має вирішальне значення. Не думаймо, що писання приносять лише велике. Нові слова, нові думки, нові речі бажано поміщати в чисте місце. Таким місцем є наше тіло і ум. Ощищаємо їх і наповнюємо їх радістю усвідомленого розуміння життя, починаємо щасливе облаштування своїх відносин з людьми, з всією природою і тому ми маємо нагоду показати вам деякі особливості облаштування цього миру і всієї нашої Вселенної.

Збирачі і носії проголошуваних, писаних знань посилаються в ті місцевості, де найбільша потреба в них. Сама їх присутність допомогає оточуючим при прямому контакті отримувати духовні якості. При почутому, при прочитаному слові не є перешкодою для отримання цих якостей, якщо ми вже готові їх приймати. Це писане слово всього навсього є дорожнім знаком, що стоїть на нашому шляху життя в пошуках істини, правди.

 

Слід перечитувати книги, які торкнулися наших почуттів і сприймемо цей факт як початок, як початок до пізнання. Взагалі, слід вчитися поновлювати своє враження від прочитаного. Даремно думають, що книга, прочитана три роки тому, не буде новою при наступному читанні. Сама людина змінилася за ці роки. Її свідомість і розуміння не могло залишатися на тому ж рівні; у всьому навколишньому середовищі відбулися зміни, людина не може повернутися до колишніх умов. При повторному читанні людина вбачатиме новий зміст в книзі - так говорять всі, хто читає, бо відчувають новизну в пізнанні. Тому така прочитана книга стає настільною і живодайним джерелом в щоденному житті.

Такі Знання живі, якщо ми бажаємо знову почитати таку книгу. Знаходяться люди, яким просте слово виявиться кращим ключем для відкриття дверей життя. Неможливо уявити різноманітність людських свідомостей і розумінь. Людині властиво шукати живого співрозмовника насамперед у книзі. Тут присутній такий елемент, як зародження своїх думок, на які книга не перечить, а дає свободу в мисленні. При повторному читанні через невеликий проміжок часу ми знову відкриваємо для себе щось нове, бо кожен знак у слові несе смислове наповнення, несе життєві відкриття. Як приємно спілкуватися з таким другом, як книга. Вона привчає спілкуватися насамперед із Всесвітом. Ви це в собі зможете відчути. Спостерігайте, як відбувається співбесіда у відчуттях. І такий зв'язок є ознакою близькості. Це розмова з собі подібним, як би зі своїм двійником. Такі відчуття також з'являються, бо це розмова з Богом через слова книги.

І не ображаймося, якщо розмова не відбулася. Тому можуть бути різні причини, але не пояснення. Порив творчості не може загаснути через невчасність цієї книги. Кожному пориву творчості творця дані свобода і своя місія, свій строк - кому написати, кому прочитати, кому втілювати в життя, кому вознести з життя в сфери духовні з усвідомленням, що в цьому житті ми можемо зробити це, а то й більше. Ваші ходи відчутні? Ви відчуваєте задоволення від розуміння своєї суті? Тоді дерзайте! Ви на правильному шляху, саме, Ви! Здоров'я Вам і творчих пошуків! Творчість наша доля!

Ці друковані слова — це зосередження думки, взаємозв’язку вчинків і наслідків, моралі і прикладів людської мудрості. Вони допомогають важливій ідеї просочитися через всі двері свідомості і попасти в самі глибини душі. Всі вони дозволяють задуматися над своїм життям, його смислом, своїми цілями, поведінкою, бажаннями, потребами і можливостями, бо не нав’язують точки зору, якісь висновки, не диктують нам того, як потрібно жити. Слова є лишень як наслідок розмірковують про конкретну ситуацію, а можливо і про наслідки тих чи інших наших дій, чи нашої поведінки. Вони дають можливість поглянути на когось і на себе зі сторони в злегка відстороненим поглядом. Вони не можуть зобидити, чи ранити, а можуть лише підсказати чуючому і навчити бажаючого, чи потребуючого. В кожному з них є зерно істини, як їх розумів автор і як розуміємо ми їх зміст, зміст слів (мається на увзі їх смислове наповнення) і в цілому – може бути різним, а може бути однаковим. Деякі висловлювання нами включені в попередні книги для полегшення розуміння смилу життя на Землі, нашої місії як людини.

Читайте їх, размірковуйте над ними, усвідомлюйте, і наші серця наповняться мудрістю, а ум — розумінням подій, фактів, вчинків, які, поєднуючи в собі спокійну мудрість і простоту проблем, вчать нас думати, находити способи вирішення проблем, развивають мислення, інтуїцію, уяву і вчать бачити свої потреби, виходячи зі своїх можливостей. Одні слова чи речення приносять нам натхнення, другі - заставляють посміятися, треті – задуматися, четверті – отримувати задоволення … Ці скарби людства відкривають нам нові життєві орієнтири, напраляють нас і пропонують шляхи пошуку істини через майбутні зміни в особистому рості індивідуального духовного розвитку.

Слово - лише привід для того, щоб створити контакт душі на плані ума в будь яких ситуаціях житейської суєти. І якщо ми в стані прийняття, то ми відчуваємо, що щось постійно відбувається в стороні від слів, між словами, між рядками.

 «Не кажіть нічого уму, тому що той, хто говорить, і є ум. Краще будьте тихими і слухайте. У тиші ума немає – він там не може існувати. У проміжку між двома словами ума немає. Ум повністю належить світу мови, говорінню, читанню, тому шукайте себе все більше і більше в проміжках між словами. Там знаходиться справжнє ».

 З повагою Сергій Миколин