ISBN: 978-966-416-426-6
Рік: 2016

Перегляди: 3368

  / 0
- +  

Опис

Написано

Книга «Про дітей» є однією із серії книг автора. У ній розглянуті деякі питання відносин з дітьми, про їх місце в житті батьків і місце батьків у їх житії.

Перші пізнання духовності і психіки дитини в їх житті викладені в книзі «Молитва», а потім у книзі «Розмова двох». Такий же стиль викладення застосовано й у цій книзі. «Про дітей». Вона, як і інші книги мають духовно пізнавальну основу в нашій життєвій реальності – це розмова душі й тіла, духовного й суспільно-матеріального, чи їх постійний діалог на дорозі, який ми називаємо життям. Дитина, як носій життя, також має такі властивості, як сприйняття, відчуття - душа, ум, тобто, цільний природний комплекс – тіло. Дитина також любить, пізнає радість, пізнає світ, пізнає справедливість, пізнає доброту.

 

Запрошення читати інші книги пов'язане з тим, що дитина такий же індивід, як і доросла людина, з тими ж наповнюючими духовними й фізіологічними потребами. І саме в інших книгах: «Дорогами життя», «Про слово», «Духовність людини», «Ось… істина!?», «Мудрість усвідомлення», «Спомин про любов чи її химера», «Плин життя життя», «Про політику», «Думки» більш повно розкриваються деякі аспекти нашої життєдіяльності, які не внесені в дану книгу для запобігання повторюваності. Однак, уже при підготовці жорновиків, ми не змогли відмовитися від повторення деяких думок, як в цій книзі, то так і в інших. По перше, подібні висловлювання необхідні в тій чи іншій книзі для показу розуміння автором тієї чи іншої ситуації, яка є складовою тієї чи іншої книги. По друге, ми спеціально повторювалися на цих важливих визначеннях суті змісту цих духовно пізнавальних тем (повторення – база для засвоєння нашим пристрасним умом). По третє, ми не певні, що такі книги будуть прочитані всі – а по суті автори саме на прочитання всіх книг кожним читачем і надіються, бо тільки прочитання всіх книг і дає можливість цілісності в пізнанні даної теми. Коли прочитаєте всі книги, ось тоді запрошуємо на бесіду. З прочитання однієї книги не можна встановити того, що хотіли автори донести до читача. А ці повторюваності не будуть перешкодою тому, хто почне читати всі книги, а навпаки зміцнять можливості до пізнання себе і світу.

У книзі розкрита суть Духовних цінностей людини й природа людських проявів у повсякденному житті, розуміння яких дає можливість кожному побачити себе й оточуючих по іншому, виходячи зі своїх потреб і можливостей.

У книзі розкриті деякі сторони життя, але певна увага закцентована на силу й значення слова, розглянуто деякі якості людини: такі, як душа, істина, любов…; часткове бачення місця дитини в нашому і її житті; особливе бачення призначення людини на планеті, її участь в суспільному житті.

Людині повністю пізнати Природу й себе практично неможливо, бо тільки в дослідженнях, крок за кроком відкриваються їх таїни. І коли ми починаємо пізнавати ці таїни, то виявляємо, що це є всього навсього прості факти життя. Але допитливий ум спрямовується в питаннях пізнання невідомого, даючи основу для роздумів і в подальшому для обґрунтування проявлених фактів і подій, які є в нашому житті. Тому книга спонукає до пізнання смислу життя, до пошуку способів розуміння себе, як духовного представника Природи.

 

Ця книга написана для нас особисто у хвилини духовного й творчого піднесення, але запрошуємо читати цю молитву всіх, щоб знати й мати можливості бачити дорожні знаки на дорозі, яка називається життям. Це шанс реалізувати себе, як індивіда. Маємо велику надію на Вас, шановний читачу, у творенні позитивних енергій після прочитання для засіву на лоні України й у Всесвіті любові, миру, злагоди й доброти. А далі … воля Ваша. Вона має право бути настільною книгою для повсякденного читання в кожній сім'ї нашої планети.

 Ми не претендуємо на те, щоб показати якісь таїни в розвитку дитини. Розглядувані питання відомі людству і людина неодноразово зверталася до пізнання свого єства і робила спроби поширити ці пізнання у світі. Як би химерно не здавався багатьом зміст цієї книги, але вона дає право кожному прийняти душею, а для більшості й на їх розуміння бути хоча б гіпотезою й відкрито бути прийнятою сучасною наукою, як бувало й буває, бо все починається з гіпотез, а закінчується при вивченні достатньо реальними знаннями, у яких сьогодні є потреба в людства.

 

 Ця праця потребує уваги не в силу якогось заклику до догматичної авторитетності, а тому, що вона тісно за змістом відповідає процесам, які проходять у природі, у Вселенній і вислідковує умови єдності в усьому суспільному облаштуванні. Якщо дана книга зустріне прихильне відношення читачів і пошановувачів, то всі зусилля будуть застосовані, щоб виконати місію цієї праці у всій її цілосності. Читайте книгу, насичену пізнаннями Істини, бо невігласи сіють упередження, самі не даючи собі наснаги навіть прочитати книгу й відразу її заперечують із-за забобонів і страху. Визнання Людини і її можливостей ними вважається самим страшним блюзнірством. Істинно, забобони є поганим порадником.

Праця написана для пізнання сенсу життя людством сьогодні, а майбутніми поколіннями для сприйняття за часточку істини, за часточку їх життя-буття. Сама істина життя стара як світ, але її багатогранність вабить нас і сьогодні до пізнання.

Суть праці нами визначена з того, що Всесвіт, Природа, Космос, Енергія не є випадковою комбінацію атомів і їх, як би, хаотичний рух, а показати людині її місце, сенс життя й можливості у всій схемі Всесвіту, показати перекручені суспільні архаїчні цілі й істини, які закладені в основу всіх релігійних традицій, обережно відкрити певною мірою основну єдність – звідки всі вони вийшли. Породжені від неї у своїх витоках, різні релігійні системи вертаються тепер до свого первісного джерела, з якого відбулася, розвилася й матеріалізувалася кожна таємниця й догма. Хоча й це є суб'єктивним до певного ступеня, але Природа, Бог ніколи повністю нікому не можуть бути доступними, а тим більше науці в її передбачуваності для даної цивілізації. Пізнання в такій області є великою таємницею, яка ще обростає людським страхом перед пророцтвами й іншими окультними досягненнями, які показують зв'язок окультної філософії з подвигом життя, як це є і як має бути – вибір за нами.

На наше розуміння, по мірках людського обліку часу, і це видасться дуже й дуже віддаленою перспективою, то можна сказати, що той, хто пізнав усе, пізнає й смерть, яка народить нове життя без нас, можливо, без наших людських знань.

 Треба звикнути до усвідомлення певної значимості знань у нашому житті. Володіти знаннями не так просто – це може бути дещо обтяжливим, особливо на початку. Краще зберегти всю тяготу знання, ніж перебувати поза реальністю.

 

У книзі використано деякі алегоричні й віртуальні висловлювання при написанні й визначенні змістовного наповнення слів для більш повного розкриття суті розуміння життя. Також у деяких пропозиціях, абзацах не закінчена логіка значеневого наповнення. Це навмисне – для вашого розуміння й спонукання до пошуку в собі своїх шляхів пізнання істини. Читайте між рядків, тому що там, можливо, те, що ви шукаєте й те, що ви знаєте. Книга читається важко, тому що вона не є художнім твором, не є інформативною, навчальною, а допомагає пройти в читанні кожного слова, пропозиції через особисті відчуття й стан прийняття себе. Наша порада – читайте від розширеного абзацу до наступного розширеного і трошки поміркуйте про прочитане, порада знаючих - читайте по одній, дві сторінки за один раз, що допоможе усвідомити суть, сприйняти Знання й прийняти їх вашим умом ці духовні якості в щоденному житті. Застерігаємо від її прочитання в більш повному обсязі, що зіллє текст в один сірий моноліт і що не дасть можливість побачити й відчути ці крупиці Знань, зібраних людством. Ми спеціально не розписуємо свої досліди й методики більш широко, даючи Вам, при прийнятті душею використовувати свій шлях для приходу відчуттів у світі пізнань Духа й можливість самим змінити світ суспільних відносин у кращу сторону. Важкість відчувається спочатку через неординарність теми й ваших і наших очікувань, можливо, стилю викладу, але далі за цими прочитаними рядками Ви одержите задоволення. Ви будете приємно здивовані тими відчуттями й відкриттями, які Вас відвідають. Ми можемо сказати й більше – Ви прочитаєте давно відомі Вам істини, яким найчастіше, через суєту мирську не надавали їм значення. Час настав.

 

Книга містить науковий, філософський і релігієзнавчий інтерес у пізнанні життя на підставі особистих досліджень, спостережень, відчуттів і написана в стані осяяння й творчого підйому. Науковість розкрита в самих знаннях, які не систематизовані й відсутня методика їх використання. Такий підхід навмисний для читача, надавши йому самому простір для пошуків, а нами усвідомлений з тієї позиції, що шлях духовних пізнань і пізнання земної реальності в кожного свій.

Вона написана для всіх, тому що ми всі пройшли в житті той строк, який називаємо - дитинство. Ми маємо своїх дітей, онуків, то, можливо, ця інформація посприяє в деяких аспектах по іншому подивитися на дітей і по іншому подивитися очима дитини на нас, батьків.

Уклінно просимо після прочитання передавайте іншим для прочитання. Таке прохання дуже аргументоване, тому що ми знаємо, що ігноруючи такі підказки й легковажна відмова від прийняття цих знань людством уже не вперше приводила до зникнення цивілізацій на нашій планеті. Давайте разом вчитися жити у злагоді із собі подібними, Природою і Всесвітом.

Ми бажаємо всім, всім, всім щастя, любові, миру, згоди, здоров’я, доброти й достатку!!!, тому що бачимо потребу в них майже кожним.


Коментарі   

#2 Шостацька Людмила 18.12.2019, 18:58
Дуже мудро, пане Сергію. Пригадую, як моя покійна мама казала, що вона вчиться у дітей та внуків, хоча сама була і мудрою, і освіченою.
Цитата
#1 Lyudmila Rentyuk 03.10.2019, 07:26
Які теплі спогади навіяли Ви, Сергію, своїми проникливими словами, Душа Ваша живе Добром і Цінностями святими, що називаються Родиною. Ви унікальна людина і ділитеся своєю любов'ю щедро з іншими. Дякую, що даруєте ці божественні відчуття. Нас з дитинства навчали ділитися, миритися і дякувати - БлагоДарувати. Кожне Ваше слово несе це Благо - в серце, тіло і душу.
Цитата