Рік: 2017

Перегляди: 7077

  / 0
- +  

Опис

Написано

Доброго дня друзі, брати і сестри!

Доброго дня Люди! Доброго дня тим, у кого вже ранок, доброго ранку і тим, хто встане і прочитає це вітання.

Просимо приєднуватися до поширення цих і Ваших слів, вчинків, до поширення позитиву у побажаннях: «доброго дня», у своїх добродіяннях повсякчас. Не соромімося похвалити когось, окрилити когось за добрі справи, слова, особисто, публічно і навіть цим чи іншими способами, розповідаючи про позитивні факти і події життя, свідками, яких Ви були чи є, або чули. Цим Ви хвалите Всесвіт, Бога, Себе і інших. Зрозуміймо, що найбільше біди і найбільше доброти і миру може творити ЛЮДИНА; покладаючись на свій ум, амбіції в бажаннях вигоди і користолюбства, чи будучи творцем доброти, справедливості, милосердя і взаєморозумілості. Тому ми просимо всіх уклінно: СТЯЖАЙМО свідомо духовні якості, бо якби ми не пояснювали, як би ми не бажали, як би ми не старалися, то саме за духовно богатими людьми іде всезагальна доброта, мир і радість і те матеріальне багатство, яким послуговуються всі, а така його природа і є основою тієї благо діяльності, яку ми деколи можемо бачити.

Однак зробимо омовку, що духовність не рівняється нашій належності суспільній до тієї чи іншої релігійної традиції. ЦЕ СТАН НАШОГО ЄСТВА (тіла, свідомого ума і душі). Духовність є у кожному із нас і вона присутня тим феноменом енергій, яку ми обумовлюємо в слові ДУША. Розкриваймо свої душі для добродіянь, не вичікуймо. Душа є поводирем кожному в житті по стежках позитиву, навіть, якщо ми в халепу входимо несвідомо, то результат все одно є як найкращий з варіантів. 

Плекаймо Душу!!! Просимо: приєднуйтеся до добродіянь, до поширення відомих добрих вчинків, до красоти, до народних піснеспівів, бо ці діла, ці якості нашої Духовності вгамовують гнів, обиди, злобу, осудливість і всі інші не зовсім хороші справи, слова і думки, які все ще є присутніми у нашому житті. Тоді і не буде війн, тоді і гідне буде життя саме таких, які ми є. Ми постаралися направити більше тисячі респондентам книги на духовно-пізнавальну тематику про пізнання своєї суті, своєї духовності, смислу життя, істини життя; з наявною підказкою розкрити зміст духовних якостей кожному в собі, як от доброта, любов, щастя, милосердя – так  і  тих проявів негативу, які  все таки є присутніми в житті кожного з нас.

Все це разом в комплексі (бо щоб пізнати і усвідомити, то бажано прочитати всі книги і зверх) дає можливість свідомо пізнати мудрість життя, його значимість для кожного з нас, в якій би формі живої істоти ми не проявлялися – і це дає нам змогу розширити можливості в творенні доброти, як  перші кроки до тієї істинної любові, до самого життя, в житті і для радості життя.

Коли ми проводили дослідження, то багато людей підтверджували наявність цих знань в них без спонукань. Одначе наше спілкування через книжне слово, здавалось би з активною частиною населення, не підтвердилося тими публічними їх ствердженнями навіть в тій 10% кількості респондентів, які ймовірно прочитали ці книги. Дуже сумно. Це результат нашого, кожного конкретно, в небажанні, в неготовності творити ДОБРОТУ, йти свідомо в лоно Духовності, в лоно кращого Життя. По друге, ще великою перепоною є наш суспільний страх перед правдивістю цих слів. Це явна ознака нашої рабської психології, нашої такої поведінки.

Одначе скажемо, що саме сьогодні ми можемо на таких пізнаннях змінити на краще наш спосіб життя і закласти фундамент в щасливі дні нашого потомства…

Нам сумно спостерігати цю байдужість, самовідстороненість і страх. Тут же ні на кого не потрібно впливати, доказувати, а тільки розібратися в собі – хто ми є.

Ми свідомі того, що 90% читаючих готові заперечити, то заперечуйте публічно – доказуйте, що ви праві; доказуйте, що духовності немає, доказуйте, що доброта не може бути застосовувана. Стверджуйте в діях  ті духовні якості, які є в Біблії, Корані, Ведах, Гиті…, чи заперечуйте присутність Бога в наших діях, в житті рослин, тварин, вітрі, воді…, заперечуйте ці святі книги, які писали прості смертні люди. Просимо, пізнайте присутність Бога в кожному із нас, в його представнику в нас – Душі, як маленької частинки духовних якостей всезагального Духа, енергії Божественного життя, або просто визнаймо хоча б в собі, що ми в тяжкі моменти життя проклинаємо самі таке життя, такого Бога, якого ми прийняли у своє життя… Може це інший Бог –Диявол? Через яку призму фактів і дій ми це все бачимо, а інші сприймають по іншому? Запрошуємо на публічну бесіду. Бо тільки сумління совісті нас може в думках навчити жити. Думки – це теж слова із відчуттів чи сприйняття. Сприймайте слова писані оці, слова від інших, або їх результат у діях ззовні, бо все це є тільки для нас, і для нашої вибудови відносин, і для розуміння  самого сенсу життя.

 

Хочемо публічно подякувати поширювачам описаних духовних якостей:

Лані Бришталь, Хатирі М-ва, Анні Войтенко, Жанні Кулініч, Віті Март, Тетяні Ющук, Аллі Кушнір, Наташі Ципалевій, Валентині Єлецькій, Ользі Ткачук, Людмилі Харчук, Світлані Ярчевській, Ярославу Березюку, Богдану Боровському, Ніні Кляпко, Юрію Богданцю, Людмилі Бойко, Анні Нелідовій, Антону Букрею, Миколі Круку, Емілю Тер-Степаняну, Вікторії Оліферчук, Руслану Чешко, Ларисі Кошиця, Андрію Шляхті, Наталії Мельник, Інні Бардадим, Володимиру Ящуку, Людмилі Северин, Володимиру Ивановичу і іще сотні другій, яких ми бачимо, як поширювачів. Просимо всіх - залучаймо до цього своїх друзів. В добру путь друзі!

Благодаримо за відгуки на публічну дяку за поширення духовних якостей, і не тільки дописувачам, а і тим, багатьом, багатьом, які творять добрі справи, мудро поводяться, розсівають радість від свого стану щастя.

Ця, особисто наша, якась чудна втомлюваність, яка появилась після написання цих книг є якоюсь нам невідомою, притаманною фізичній, чи втомлюваності нашого ума в тій радості, в тому усвідомленні і прийнятті Духовності у свої взаємини зі Всесвітом. Можливо, із-за того, що ми багато думаємо над реалізацією, над передачею іншим цих знань, які нам відкрилися. Вони відкрилися, як давно нам усім відомі і знайомі. Це і є наша місія в цьому житті - поширювати.

І нам приємно спостерігати таку активність і за таку жагу людей до Духовних джерел, носіями яких ми є самі - тільки зазирайте частіше на свої хороші діла, слова, думки. Благословенна Ваша турбота про Духа в собі і в оточуючому середовищі.

Ці слова, слова в книгах написаних з нашою участю сприймайте кожен по своєму і не приймайте, як запрошення до якихось релігійних обєднань, бо Духовність є суто індивідуальною річчю у всьому живому. Людина не виняток, тому цю Духовність слід узріти в собі і розвивати.

До публічності нас побудив цей неспокій умів наших, який своїми діями змушує страждати наші душі, а цим ми робимо загальну шкоду, яка і проявилася у цьому всезагальному гніві, незадоволеності, у такому гідному нас керівництві, у таких зарплатах, у такій війні … Для прикладу, в сім’ях, де облаштування життя ведеться без підвищення голосу, без крику, без бійок, то там мир і злагода, там взаємоповага, там доброта, там сміх веселий, там щастя, гідність процвітають. Так що не прапори, лозунги, гвинтівки і війни плодять щастя, а навпаки. І саме заради цього ми відважилися ввійти в ці публічні бесіди.

Просимо приєднуватися не байдужих людей во ім’я миру і справедливості. Інших шляхів продовжувати життя на Землі у мирі і злагоді немає. Не слухаймо тих, хто закликає до війни, мнимого патріотизму, бо вони вже інваліди душевні і роблять з інших інвалідів тілесних і душевних; не біжімо туди де бються,…. Творіте мир в собі і доброту …

Благодаримо Вас і всіх  тих, хто навіть не публічно цим займається, чи періодично – а їх мільйони.

Щастя Вам і доброти на довгії роки!

З пошаною Сергій Миколин.


Коментарі   

#3 Червона Рута 18.11.2019, 12:38
БРАВО ПРАВИЛЬНИМ СЛОВАМ !!!
Цитата
#2 Lyudmila Rentyuk 18.11.2019, 12:37
Які прості здавалося б слова... а вони надважливі для кожного з нас. І робити добро так, щоб і не знав ніхто... а щоб просто душа тихенько раділа, що вона сьогодні зробила щось добре для світу, і зробила просто так... тому що просто хочеться... а не ,, так треба"... і це є істинне щастя...Дякую друже Сергію, що освітлюєте наші душі зернами істин
Цитата
#1 Галина Незабудка 28.10.2019, 12:52
Успіху "дОБРИЙ"поет...
Цитата