ISBN: 978-966-416-546-1
Рік: 2018

Перегляди: 19369

  / 0
- +  

Опис

Написано

   Віршована збірка Сергія Миколина «Без назви» є продовженням його тематичних доробок духовно-пізнавального спрямування, зокрема: «Дорогами життя», «Розмова двох», «Плин життя», «Ось?.. Істина!», «Духовність Людини», «Про дітей», «Щастя – смисл життя», «Спомин про любов чи її химера», «Думки», «Слово», «Про політику», «Мудрість усвідомлення в пізнанні життя» і російською мовою: «Дорогами жизни», «О детях», а також поетичні збірки, а саме: «Плекаймо душу», «В пошуках духовності», «Життя – є святість наша», «Роздуми».
   Ці книги написані про наше з вами життя. В житті потрібно радість творити добрими ділами і це є спосіб життя, це й інший погляд на суть життя, це стан людини у житті, бо його не можна співставити ні з релігійною традицією, ні з певним видом філософії, ні з будь-яким напрямком пізнання психології, бо життя – не є наука. Тому не можна описати всі прояви життя, бо в ньому багато є непізнаваного, але людина свідомо може творити його. Цьому і посвячені ці рядки з книг для підказки і для орієнтиру.


Коментарі   

#4 Nataliia 03.11.2021, 17:24
Люблю Ваші роботи !!!!!
Цитата
#3 Сергій Миколин 02.11.2019, 08:13
Цитую Лещик Петро:
Чудові слова. Дуже сумно, що не всі їх розуміють. Щиро дякую. З задоволенням читаю ваши публікації.

Доброго дня, шановні друзі! Ви, уже є читачі нашого спільного сайту, є одними із найактивніших вподобувачів тематики книг.
Дякуємо за відгуки на книги, які Вам подобаються, бо може саме так ми зігріємо іншу Душу, окрилимо когось в житті на нові дерзання, чи допоможемо вийти із біди і горя.
Вам приємно, то зробіть і комусь приємно.
Це так просто-прочитали і друзям порекомендували, або частинку книги поширили в інтернеті. Бо саме поширення слів і фото, які містять позитив, чи якості духовні, як от любов, щастя, доброта, благо, милосердя, то це відкриває Вас для прийняття цих якостей у своє життя. Знаймо це.
Цитата
#2 Лещик Петро 02.11.2019, 08:08
Чудові слова. Дуже сумно, що не всі їх розуміють. Щиро дякую. З задоволенням читаю ваши публікації.
Цитата
#1 Невідомий 28.10.2019, 12:54
Чудові слова, чудовий зміст, бо вічність є жива, а ми у ньому лиш невеличкий міст
Цитата