Рік: 2019

Перегляди: 13103

  / 0
- +  

Опис

Написано

 Віршована збірка Сергія Миколина «ВІ-ЧЕ» є продовженням його тематичних доробок духовно-пізнавального спрямування, зокрема: «Дорогами життя», «Розмова двох», «Плин життя», «Ось?.. Істина!», «Духовність Людини», «Про дітей», «Щастя – смисл життя», «Спомин про любов чи її химера», «Думки», «Слово», «Про політику», «Мудрість усвідомлення в пізнанні життя» і російською мовою: «Дорогами жизни», «О детях», а також поетичні збірки, а саме: «Плекаймо душу», «В пошуках духовності», «Життя – є святість наша», «Роздуми».
   Ці книги написані про наше з вами життя. В житті потрібно радість творити добрими ділами і це є спосіб життя, це й інший погляд на суть життя, це стан людини у житті, бо його не можна співставити ні з релігійною традицією, ні з певним видом філософії, ні з будь-яким напрямком пізнання психології, бо життя – не є наука. Тому не можна описати всі прояви життя, бо в ньому багато є непізнаваного, але людина свідомо може творити його. Цьому і посвячені ці рядки з книг для підказки і для орієнтиру.


Коментарі   

#4 Людмила Курусь 03.06.2020, 03:58
Важко сьогодні комусь довіряти і, тим паче, вірити.
Цитата
#3 Елена Шуплецова 30.01.2020, 10:19
Цитую Елена Шуплецова:
Елена Шуплецова Дякую))Дуже гарні і щирі слова)))Ви дуже талановита людина)завжди приємно Вас читати!

Сергій Миколин То, будь ласка пишіть по земляцьки для земляків і землян такі чудові слова, які все таки приємно читати. Спасибі Вам Елена!!!
Цитата
#2 Елена Шуплецова 30.01.2020, 09:17
Елена Шуплецова Дякую))Дуже гарні і щирі слова)))Ви дуже талановита людина)завжди приємно Вас читати!
Цитата
#1 Елена Шуплецова 30.01.2020, 09:15
09.01.2020р.Елена Шуплецова Дякую))Дуже гарні і щирі слова)))Ви дуже талановита людина)завжди приємно Вас читати!
Цитата